Abracon AIUR-16-8R2K
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-16-8R2K.
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Ind Power 8.2uH 10% 7.9MHz Ferrite 1.5A Axial T/R
Inductor, ferrite,8.2Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 5300-12-RC
Inductor Power Unshielded Wirewound 8.2uH 10% 1KHz Ferrite 4.5A 0.028Ohm DCR AXL Bag
Inductor General Purpose Chip Wirewound 8.2uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.27A 1.4Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 8.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.17A 2Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-16-8R2K fournies par ses distributeurs.
Power Inductors - Leaded FIXED IND 8.2UH 1.3A 36 MOHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 8.2UH, 10%, 0.036OHM, 1.9A, 1
Power Inductor 8.2uH 1.3A 36mΩ, AIUR-16 , RoHS
Abracon SCT
AIUR-16 Radial Vertical Cylinder 0.276Dia 7.00mm 8.2muH