Abracon AIUR-10-152K
Ind Power 1.5mH 10% 1KHz Ferrite 170mA RDL Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-10-152K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
Abracon SCT
_legacy Avnet
Sager Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.19A 5Ohm DCR T/R
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 1.5mH 10% 1KHz Ferrite 158mA AXL
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.2A 3.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 0.13A 13.5Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 1500uH 10% 10KHz Ferrite 0.15A 3.5Ohm DCR RDL Box
Ind 1500.00 Uh 0.150 A 3500.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-05-152K
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-10-152K fournies par ses distributeurs.
Ind 1500.00 Uh 0.170 A 4000.00 Mohm/ Bag Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-10-152K
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1.5MH 170MA 4 OHM TH