Abracon AIUR-07-100K
Ind Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 24Q-Factor Ferrite 1.5A RDL Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-07-100K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.07Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
TAIYO YUDENCB2518T100K
Inductor Power Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.82A 0.325Ohm DCR 1007 T/R
Ind Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 1.04A T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current Unshielded Power Inductor Wirewound 10uH 10% 100KHz 1.15A SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-07-100K fournies par ses distributeurs.
Ind 10.00 Uh 1.050 A 100.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-07-100K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 10UH 1.05A 100 MOHM TH