Abracon AIUR-06-680K
Inductor Power Unshielded Drum Core 68uH 10% 10KHz Ferrite 3.5A 0.078Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-680K.
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.51%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz Ferrite 1.8A 0.21Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 68uH 10% 1KHz 80Q-Factor Ferrite 1.2A RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 1.2A 0.24Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 68uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A AXL Bag
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Ind Power 68uH 10% 1KHz Ferrite 3.31A Axial Bulk
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-680K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 68.00 Uh 2.400 A 78.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-680K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 68UH 2.4A 78 MOHM TH