Abracon AIUR-06-561K
Ind 560.00 Uh 0.950 A 650.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-561K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-561K.
Electro Sonic
Master Electronics
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz Ferrite 1.17A 0.42Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.33A 1.9Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 560uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.3A 2.5Ohm DCR T/R
Inductor, ferrite,560Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0604-561KL
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz Ferrite 0.06A 28.6Ohm DCR 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-561K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 560uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 560UH 950MA 650 MOHM
Ind Power 560uH 10% 10KHz Ferrite 1.2A RDL