Abracon AIUR-06-4R7K
Inductor Power Unshielded Drum Core 4.7uH 10% 10KHz Ferrite 13A 0.018Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-4R7K.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
JRH Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.97%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-11-02
LTD Date2021-11-02
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 10% 1KHz Ferrite 6.3A 0.022Ohm DCR AXL Bag
High Current RF Choke Bobbin Core 4.7uH 10% 1KHz Ferrite 3.1A 0.016Ohm DCR AXL
Ind Power Wirewound 4.7uH 10% 1KHz Ferrite 13.9A AXL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 4.7uH 10% 10KHz Ferrite 1.3A 0.022Ohm DCR RDL Box
General Purpose Inductor, 5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Ind General Purpose Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-4R7K fournies par ses distributeurs.
Fixed Ind 4.7Uh 6.2A 18 Mohm Th/Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-4R7K
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power Unshielded Drum Core 4.7uH 10% 10KHz 6.2 A 18mOhm Max Radial Vertical