Abracon AIUR-06-181K
Inductor Power Unshielded Drum Core 180uH 10% 10KHz Ferrite 2.1A 0.228Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-181K.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 1.98A Axial Bulk
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 1.75A 300mOhm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 1.5A 0.28Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 380mA Axial T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-181K fournies par ses distributeurs.
Ind 180.00 Uh 1.600 A 228.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-181K
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 180UH 1.6A 228 MOHM TH