Abracon AIUR-06-152K
Inductor Power Unshielded Drum Core 1500uH 10% 10KHz Ferrite 0.72A 1.7Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-152K.
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz Ferrite 0.7A 1.18Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 1500uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.43A 3.8Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 97Q-Factor Ferrite 0.25A 6.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 0.15A 8Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 0.13A 13.5Ohm DCR AXL T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-152K fournies par ses distributeurs.
Ind 1500.00 Uh 0.540 A 1700.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-152K
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1.5MH 540MA 1.7 OHM TH