Abracon AIUR-06-103K
Inductor Power Unshielded Drum Core 10000uH 10% 10KHz Ferrite 0.29A 10.5Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-06-103K.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.17A 25.1Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 1KHz 80Q-Factor Ferrite 0.1A 12Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 10000uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 26.4Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 10mH 10% 1KHz 102Q-Factor Ferrite 100mA T/R
General Purpose Inductor, 10000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Drum Core 10000uH 10% 1KHz Ferrite 0.1A 25Ohm DCR RDL Bulk
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-06-103K fournies par ses distributeurs.
Ind 10000.00 Uh 0.160 A 10500.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-103K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 10MH 160MA 10.5 OHM TH
Ind Power 10mH 10% 10KHz Ferrite 290mA RDL