Abracon AIUR-05-151K
Ind Power 150uH 10% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 610mA RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-05-151K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.58A 0.68Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.92A 0.56Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 0.52A 1.1Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 0.41A 1.2Ohm DCR AXL T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-05-151K fournies par ses distributeurs.
Ind 150.00 Uh 0.460 A 400.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-05-151K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 150UH 460MA 400 MOHM