Abracon AISR-875-221L
Ind Power Shielded 220uH 15% 1KHz Ferrite 530mA RDL Bulk
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISR-875-221L.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 16 ans
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 15% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 480mA 1Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISR-875-221L fournies par ses distributeurs.
Ind 220.00 Uh 0.570 A 630.00 Mohm/ Tray Rohs Compliant: Yes |Abracon AISR-875-221L
Power Inductors - Leaded FIXED IND 220UH 570MA 630 MOHM
Power Inductor 220uH 0.57A 630mΩ, AISR-875 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 220uH, 15%, 1 Element
AISR-875 Radial Vertical Cylinder 0.307Dia 7.80mm 220muH