Abracon AISR-01-102J
Ind Power Shielded 1mH 5% 1KHz 70Q-Factor Ferrite 90mA RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISR-01-102J.
Master Electronics
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.36%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind RF Choke Shielded Wirewound 1mH 5% 1KHz 70Q-Factor 90mA RDL Bag
Wurth Elektronik744732102
FIXED IND 1MH 330MA 3.4 OHM TH
Ind RF Choke Bobbin Core 1mH 5% 796KHz 50Q-Factor Ferrite 100mA AXL T/R
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
API Delevan1945-39J
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
Descriptions
Descriptions de Abracon AISR-01-102J fournies par ses distributeurs.
Ind 1000.00 Uh 0.090 A 3400.00 Mohm/ Box Rohs Compliant: Yes |Abracon AISR-01-102J
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1MH 90MA 3.4 OHM TH
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Drum-Core
Power Inductor 1000uH 0.09A 3400mΩ, AISR-01 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 770KHz 90mA 70@50kHz 1mH 3.4¦¸ ¡À5% ,D10.5XL10.5MM , 10.8mm*14mm
AISR-01 Radial Vertical Cylinder 0.425Dia 10.80mm 1mH