Abracon AISC-1008HQ-33NJ-T
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.3A 1008 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-1008HQ-33NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 13 ans
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.031uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1206 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-1008HQ-33NJ-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
RF Inductors - SMD FIXED IND 33NH 1.3A 90 MOHM SMD
Ind 33.00 Nh 1.300 A 90.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008HQ-33NJ-T
50MHz 1.7GHz 1.3A 75@350MHz 33nH 90m¦¸ ¡À5% 1008 2.6mm*2.1mm*1.9mm
AISC-1008HQ 1008 (2520Metric) 0.102Lx0.083W 2.60mmx2.10mm 33nH
Inductor 33nH 1.3A 90mΩ, AISC-1008HQ, RoHS