Abracon AISC-0402HP-8N7J-T
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.3A 0402 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0402HP-8N7J-T.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 13 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0083uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 8.2nH 5% 100MHz 30Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0402HP-8N7J-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0087uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 8.7NH 1.3A 85 MOHM SMD / 8.7 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.3 A 85mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Ind 8.70 Nh 1.300 A 85.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-8N7J-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 8.7NH 1.3A 85 MOHM SMD