Abracon AISC-0402HP-4N7J-T
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 1.4A 0.075Ohm DCR 04
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0402HP-4N7J-T.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 13 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-61.24%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Wirewound 0.0047uH 5% 250MHz 15Q-Factor Ceramic 0.64A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 4.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 800mA 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0043uH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 0.85A 0.059Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 4.7nH 0.5nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 70mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 5.1nH 5% 250MHz 21Q-Factor Ceramic 600mA 130mOhm DCR 0603 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0047uH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 0.3A 0.2Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0402HP-4N7J-T fournies par ses distributeurs.
Fixed Inductor 0402 4.7nH ±5% 1.4A 75mΩ 6.85GHz 20@250MHz
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind 4.70 Nh 1.400 A 75.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-4N7J-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 4.7NH 1.4A 75 MOHM SMD