Abracon AISC-0402HP-2N2B-T
Ind High Current Wirewound 2.2nH 0.2nH 250MHz 22Q-Factor Ceramic 2.1A 0402 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0402HP-2N2B-T.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 13 ans
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.61%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Wirewound Inductor, 2.2 nH, 0.022 ohm, 15.5 GHz, 2.53 A, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
FIXED IND 2.2NH 2.53A 22MOHM SMD / 2.2 nH Unshielded Wirewound Inductor 2.53 A 22mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0022uH 0.5nH 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 2.53A 0.022Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0024uH 0.2nH 100MHz 18Q-Factor Non Magnetic 2.4A 0.026Ohm DCR 0603 T/R
2.4 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.53 A 22mOhm Max 0402
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 2.3nH 0.1nH 100MHz 30Q-Factor 2530mA 0402 Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0402HP-2N2B-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind 2.20 Nh 2.100 A 38.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-2N2B-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 2.2NH 2.1A 38 MOHM SMD