Abracon AIRD-03-471K
Inductor Power Unshielded Drum Core 470uH 10% 100KHz Ferrite 6A 0.187Ohm DCR RDL
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIRD-03-471K.
Electro Sonic
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Master Electronics
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 470uH 10% 1KHz Ferrite 4A RDL
Ind High Current Wirewound 470uH 10% 1KHz Iron 2.6A Box
Inductor Power Toroid 470uH 10% 1KHz Iron 3.3A 0.119Ohm DCR Box
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.06A 24.7Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.09A 8.5Ohm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIRD-03-471K fournies par ses distributeurs.
Ind 470.00 Uh 4.000 A 187.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-471K
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power Choke 470uH 10% 100KHz Ferrite 4A Radial Bulk
Power Inductors - Leaded FIXED IND 470UH 4A 187 MOHM TH