Abracon AIRD-03-3R3M
Ind Power Choke 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 21A Radial Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIRD-03-3R3M.
Electro Sonic
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Master Electronics
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2011-12-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 1KHz Ferrite 21A RDL
Ind High Current Wirewound 3.3uH 20% 1KHz Iron 18A Box
Wurth Elektronik7443556350
Power Choke Shielded Wirewound 3.5uH/3.uH 20% 100KHz 22.5A 0.0031Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik7443630310
Power Choke Shielded Wirewound 3.1uH 15% 100KHz Ferrite 26A 0.0023Ohm DCR Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIRD-03-3R3M fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind 3.30 Uh 21.000 A 3.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-3R3M
Power Inductors - Leaded FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH