Abracon AIRD-02-3R3K
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIRD-02-3R3K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-02-08
LTD Date2021-02-08
Pièces détachées
Ind RF Choke Wirewound 3.3uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 2.66A RDL Bag
API DelevanP1812R-332K
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
API DelevanP1330R-332K
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3313
Ind General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 355mA 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.3A 1Ohm DCR 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIRD-02-3R3K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 3.3UH 58A 5 MOHM TH
Power Inductor 3.3uH 11.4A 5mΩ, AIRD-02 , RoHS