Abracon AIRD-02-270K
Ind Power Choke 27uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A Radial Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIRD-02-270K.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power 27uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 5.5A Radial Bulk
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 27uH 10% 1KHz Ferrite 5.36A 0.027Ohm DCR AXL Bag
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 4.5A RDL
API Delevan4590R-273K
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 4A AXL
Descriptions
Descriptions de Abracon AIRD-02-270K fournies par ses distributeurs.
Ind 27.00 Uh 5.500 A 26.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-270K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH