Abracon AIAP-01-5R6K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 10% 7.9MHz 1.6A 0.074Ohm DCR AXL T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIAP-01-5R6K-T.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-9.71%
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 5.6uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 650mA 300mOhm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Wirewound 5.6uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.3A 1.1Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Ind Chip Molded Wirewound 5.6uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor 300mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Wirewound Inductor, 5.6 uH, 1 Ohm, 10%, 65 MHz, 520 mA, 1210 3225 Metric - Tape
Descriptions
Descriptions de Abracon AIAP-01-5R6K-T fournies par ses distributeurs.
Ind Power 5.6uH 10% 7.9MHz Ferrite 1.6A Axial T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
General Purpose Inductor, 5.6uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 5.6uH 1.6A 74mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 5.6UH 1.6A 74 MOHM TH
7.9MHz 64MHz 1.6A 5.6¦ÌH 74m¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 5.6muH