Abracon AIAP-01-470K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 1KHz 0.76A 0.35Ohm DCR AXL T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIAP-01-470K-T.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-27.58%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 47uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.5A 0.17Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 0.72A 0.37Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Power Inductors - SMD FIXED IND 47UH 0.43OHM 0.90A
Ind Power Wirewound 47uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 540mA T/R
Ind Power Unshielded Wirewound 47uH 10% 2.52MHz 35Q-Factor Ferrite 700mA RDL Box
Descriptions
Descriptions de Abracon AIAP-01-470K-T fournies par ses distributeurs.
Ind Power 47uH 10% 1KHz Ferrite 760mA Axial T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 47uH 0.76A 350mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 47UH 760MA 350 MOHM TH
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element
Power Inductor- AIAP-01 series 760 mA 47 nH
1KHz 6MHz 760mA 47¦ÌH 350m¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 47muH