Abracon AIAP-01-392K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz 0.077A 34Ohm DCR AXL T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIAP-01-392K-T.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz Ferrite 0.2A 8.63Ohm DCR AXL Bag
RF Choke Wirewound 3900uH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 0.08A 14Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3900uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.27A 9.9Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Drum Core 3900uH 10% 1KHz Ferrite 0.14A 13Ohm DCR RDL Bulk
General Purpose Inductor, 3900uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Descriptions
Descriptions de Abracon AIAP-01-392K-T fournies par ses distributeurs.
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Ind Power 3.9Mh 10% 1Khz Ferrite 77Ma Axial T/R
Power Inductor 3900uH 0.077A 34000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 3900uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 3.9MH 77MA 34 OHM TH
INDUCTOR 3900UH .077A 10% AXIAL
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 3.9mH
1KHz 480KHz 77mA 3.9mH 34¦¸ ¡À10% 9.14mm