Abracon AIAP-01-100K-T
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 1.5A 0.095Ohm DCR AXL T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIAP-01-100K-T.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Abracon SCT
Future Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-28.14%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.1A 0.07Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 20Q-Factor 1.9A 43mOhm DCR RDL Ammo Pack
Inductor Power Wirewound 10uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 2.5A 0.043Ohm DCR RDL Bag
Ind General Purpose Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 250mA 1812 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.3A 0.572Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.65A 0.24Ohm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIAP-01-100K-T fournies par ses distributeurs.
AIAP-01 Series 10 uH 1.5 A 95 mOhm DCR Axial Epoxy Coated Power Inductor
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 10uH 1.5A 95mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 10UH 1.5A 95 MOHM TH
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 10muH
1KHz 25MHz 1.5A 10¦ÌH 95m¦¸ ¡À10% 9.14mm