Abracon AFAC110020-S698
Flexible Antenna, Dual Band, Linear, 698 MHz to 960 MHz, 1.71 GHz to 2.69 GHz, Adhesive Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AFAC110020-S698.
JRH Electronics
Datasheet6 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.11%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2019-01-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Abracon AFAC110020-S698 fournies par ses distributeurs.
Mobile Station Antenna, 698MHz Min, 2700MHz Max, 3dB Gain
Antenna Flexible PCB 3dBi Gain 960MHz/2690MHz Carton
AFAC Series 3 dBi 50 Ohm 2700 MHz 4G/LTE Flexible Printed Antenna
Abracon 4GGSM, , , I , IPEX, 698 ¡ú 2690 MHz
Cellular 4G/LTE/3G/2G/GSM Antennas - 1K MOQ
4G/LTE FLEX PRINTED ANT ADH IPEX, RoHS
Abracon SCT
Pcb Antenna, 1.71-2.69Ghz, 3Dbi; Antenna Type:Pcb; Frequency Min:1.71Ghz; Frequency Max:2.69Ghz; Antenna Mounting:Adhesive; Gain:3Dbi; Vswr:3; Input Power:-; Input Impedance:50Ohm; Antenna Polarisation:Linear; Product Range:-; Rohs Compliant: Yes |Abracon AFAC110020-S698