Abracon ACMP-Q3226-102-T
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 0.75A 0.2Ohm DCR SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ACMP-Q3226-102-T.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-17.99%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Abracon ACMP-Q3226-102-T fournies par ses distributeurs.
Common Mode Filter, 0.75A, Aec-Q200 Rohs Compliant: Yes |Abracon ACMP-Q3226-102-T
Common Mode Chokes / Filters CMC 1000Ohm 0.75A 200mOhm
Data Line Filter, 2 Function(s), 50V, 0.75A, 4 Pin(s), Copper
CMC 750MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200