Abracon ABMM2-32.768MHZ-E2F-T
Crystal, Standard, 32.768 MHz, SMD, 6mm x 3.6mm x 1.2mm, 20 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM2
Fiches techniques et documents
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 18 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.79%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2013-01-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 36MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
CTS Components416F32022CKR
Crystal, 32Mhz, 8Pf, Smd, 1.6Mm X 1.2Mm Rohs Compliant: Yes |Cts 416F32022CKR
CTS Components416F36022IKR
Crystal 36MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components416F36022CKR
Descriptions
Descriptions de Abracon ABMM2-32.768MHZ-E2F-T fournies par ses distributeurs.
Crystal 32.768MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin SMD T/R
Parallel - 3Rd Overtone Quartz Crystal, 32.768MHz Nom
CRYSTAL, SMD, CERAMIC, 32.7680MHZ, 18PF, 6.0 X 3.6 X 1.2 MM, ABMM2
Sereis ABMM 20ppm 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead Crystal
Abracon , 32.768MHz, , 4, 18pF, 6 x 3.6 x 1.2mm