Abracon ABLS-9.216MHZ-B4-T
Crystal 9.216MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ABLS-9.216MHZ-B4-T.
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.37%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CTS ComponentsATS100BSM-1E
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10MHz Nom
CTS ComponentsATS100BSM-1
ATS Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Quartz Crystal
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-92.1-20-5PX-TR
Crystal 9.216MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS100B-E
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Descriptions
Descriptions de Abracon ABLS-9.216MHZ-B4-T fournies par ses distributeurs.
Crystal 9.2160Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-9.216MHZ-B4-T
Crystal, Standard, 9.216 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
ABLS Series 9.216 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Low Profile Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 9.216MHz Nom