Abracon ABLS-27.000MHZ-K4F-T
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Farnell
Sager Electronics
Electro Sonic
X-ON
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Crystal 27MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-270-20-33-TR
Crystal 27MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 4-Pin Mini-CSMD T/R
Crystal 27MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
Crystal 24.576MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ABLS-27.000MHZ-K4F-T fournies par ses distributeurs.
Fundamental Mode Crystal, HC49/U SMD, 27.000MHZ, 18pF, 30ppm @ 25C, 50ppm -40+125C Industrial Automotive Temperature, Low Profile 4
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
CRYSTAL, HC/49US, 11.5X 4.7X 4.2MM, 27.000MHZ, -40C/125C, +/-30PPM
Crystal 27MHz 18pF 2-Pin HC49/US T/R
CRYSTAL, 27MHZ, 18PF, 11.5MM X 4.7MM ROHS COMPLIANT: YES
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
18pF ¡À50ppm ¡À50ppm 27MHz 40¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.4mm*4.7mm*4.2mm
Crystals CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD