Abracon ABLS-12.000MHZ-K4T
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ABLS-12.000MHZ-K4T.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
HQonline
Electro Sonic
Sager Electronics
X-ON
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+30.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
ECS InternationalECS-120-18-5PX-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-120-18-5P-TR
CTS Components405I35D12M00000
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsATS120BSM-1
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SM SMD T/R
ECS InternationalECS-120-20-5PX-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS Components445C35E12M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
Descriptions
Descriptions de Abracon ABLS-12.000MHZ-K4T fournies par ses distributeurs.
Crystal, 12Mhz, 18Pf, 11.4Mm X 4.65Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-12.000MHZ-K4T
Crystal, Standard, 12 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
ABLS Series 12 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +125°C Surface Mount Low Profile Crystal
CRYSTAL, HC/49US, SMD LOW PROFILE, 11.5 X 4.7 X 4.2 MM, 12.000MHZ, -40C/125C