Abracon ABLS-10.000MHZ-K4T
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ABLS-10.000MHZ-K4T.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Newark
JRH Electronics
Abracon SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+38.63%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
ECS InternationalECS-100-18-5PX-TR
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-100-18-5P-TR
ECS InternationalECS-100-S-5PX-TR
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
CTS ComponentsATS100BSM-1
ATS Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Quartz Crystal
CTS ComponentsATS100B-E
Crystal 10MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ABLS-10.000MHZ-K4T fournies par ses distributeurs.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 10Mhz Nom Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-10.000MHZ-K4T
ABLS Series 10 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +125°C Surface Mount Low Profile Crystal
CRYSTAL, HC/49US, SMD LOW PROFILE, 10.0000MHZ 18PF, 11.5X4.7X4.2MM, ABLS SERIES