Abracon AB26T-32.768KHZ
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF Flexural 35000Ohm 2-Pin Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AB26T-32.768KHZ.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
element14 APAC
Farnell
Master Electronics
Mouser
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.94%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.10
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
ECS InternationalECS-3X8X
Crystal, 32.768Khz, 12.5Pf, 3.1X8.2Mm Rohs Compliant: Yes |Ecs Inc International ECS-3X8X
Crystal, Standard, 32.768 kHz, Through Hole, 3.2mm x 8.3mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB38T
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 65000Ohm 4-Pin SMD T/R
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 9pF FUND 70000Ohm 2-Pin CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 0.032768MHz Nom
Descriptions
Descriptions de Abracon AB26T-32.768KHZ fournies par ses distributeurs.
Crystal, Tuning Fork, 32.768 kHz, Through Hole, 2.1mm x 6.2mm, 12.5 pF, 20 ppm, AB26T
Passive Crystal Oscillators 12.5pF 35KΩ ±20ppm 206 -10℃~+60℃ 32.768KHz
CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, CYLINDER; Frequency Nom: 32.768kHz; Crystal Case: Cylinder Radial, 6.2mm x 2.1mm Dia; Frequency Stability + / -: -; Load Capacitance: 12.5pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; P 89K0457