ABB Control XT3SU4125AFF000XXX
ABB, XT3SU4125AFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 125A, 4P, 600Y/347VAC, 35kA
IHS
Datasheet122 pagesIl y a 10 ans
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de ABB Control XT3SU4125AFF000XXX fournies par ses distributeurs.
XT3S 225 TMF 125-1250 4P F F UL/CSA | ABB XT3SU4125AFF000XXX
Breaker-MC T-Mag 125-1250A UL
4 Pole(s), 125A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount