ABB Control XT1SU4125AFF000XXX
ABB, XT1SU4125AFF000XXX, XT Series Circuit Breaker, 125A, 4P, 600Y/347VAC, 35kA (Includes Lugs)
Descriptions
Descriptions de ABB Control XT1SU4125AFF000XXX fournies par ses distributeurs.
XT1S 125 TMF 125-1250 4P F F UL/CSA | ABB XT1SU4125AFF000XXX
Circuit Breaker, 4-P, 125A, 480V,
4 Pole(s), 125A, 600VAC, 500VDC, Panel Mount