3M CP2-HB110-GA1-KR
Conn Hard Metric HDR 110 POS 2mm Press Fit ST Thru-Hole Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour 3M CP2-HB110-GA1-KR.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2010-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Conn Hard Metric Header 110 POS 2mm Press Fit Straight Through Hole
TE Connectivity5100143-1
Board Connector, 110 Contact(S), 5 Row(S), Male, Straight, 0.079 Inch Pitch, Solder Terminal,
Amphenol Communications SolutionsHM2P07PD5111N9LF
154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079 (2.00mm) Throu
Amphenol Communications SolutionsHM2P07PDG1A1N9LF
154 (110 + 44 Ground) Position Header, Male Pins Connector 0.079 (2.00mm) Throug
HARTING Elektronik17041102201
Conn Hard Metric M 110 POS 2mm Press Fit ST Thru-Hole Tube