Microchip ATF1504AS-10JU84
CPLD ATF1504AS Family 1.5K Gates 64 Macro Cells 100MHz 5V 84-Pin PLCC - Rail/Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Microchip ATF1504AS-10JU84.
Microchip
Datasheet36 pagesIl y a 4 ans
Datasheet31 pagesIl y a 29 ans
Upverter
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.39%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2039-02-28
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationUnited States of America
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0055
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Pièces détachées
CPLD Ultra37000 Family 2K Gates 64 Macro Cells 125MHz 5V 84-Pin PLCC
CPLD Ultra37000 Family 2K Gates 64 Macro Cells 154MHz 5V 84-Pin PLCC
Lattice SemiconductorISPLSI2064A-100LJ84
CPLD ispLSI® 2000A Family 2K Gates 64 Macro Cells 100MHz 0.35um Technology 5V 84-Pin PLCC
CPLD FLASH370 Family 1.6K Gates 64 Macro Cells 5V 84-Pin PLCC
Lattice SemiconductorISPLSI 2064VE-100LJ44
CPLD ispLSI® 2000VE Family 2K Gates 64 Macro Cells 100MHz 3.3V 44-Pin PLCC
Descriptions
Descriptions de Microchip ATF1504AS-10JU84 fournies par ses distributeurs.
POWER -UP RESET; SECURITY FUSE 84-LCC (J-Lead) 1997 ATF1504AS complex programmable logic device 125MHz 29.3116mm 10ns 4.5V~5.5V
CPLD, -40 TO 85DEG C, PLCC; CPLD Type: EEPROM; No. of Macrocells: 64; No. of I/O's: 64I/O's; Logic Case Style: PLCC; No. of Pins: 84Pins; Frequency: 125MHz; Supply Vo; Available until stocks are exhausted Alternative available