Vishay NTCLE400E3103H
NTCLE400 Series 10 kOhm 3977 K ±3% Long Lead Sensor NTC Thermistor
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay NTCLE400E3103H.
IHS
Datasheet6 páginasHace 5 años
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-28.82%
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Thermistor NTC 10K Ohm 10% 2-Pin Radial 3950K >= -3.5 Bulk Automotive
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCS Series, 3984 K, Through Hole, Wire Leaded
Thermistor, NTC, 10 kohm, NTCLE100E3 Series, 3977 K, Through Hole, Radial Leaded
Descripciones
Descripciones de Vishay NTCLE400E3103H suministradas por sus distribuidores.
Thermistor NTC 10KOhm 3% 2-Pin Cardboard Box
10K¦¸ ¡À3% 250mW ¡À0.75% 3977K 17mm*6mm*395mm
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
Thermistors, Special Long Lead Sensors
NTC THERMISTORS, NTC PVC AWG24, 80°C 10K E3
THERMISTOR NTC 10KOHM 3977K BEAD
Thermistor, Ntc, 10K, Wire Leaded; Zero Power Resistance At 25°C:10Kohm; Product Range:Ntcle400 Series; Thermistor Mounting:-; Beta Value (K):3977K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Wire Leaded Rohs Compliant: Yes |Vishay NTCLE400E3103H.