TDK B57891M103K
Thermistor NTC 10K Ohm 10% 2-Pin Radial 3950K >= -3.5 Bulk Automotive
Obsolete
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B57891M103K.
IHS
Datasheet23 páginasHace 17 años
Mouser
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 3977K -4.5 to -4 T/R
THERMISTOR, NTC, 10K, 3PER, RADIAL; Thermistor Type:NTC; Resistance:10kohm; Ther
Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk Automotive
Descripciones
Descripciones de TDK B57891M103K suministradas por sus distribuidores.
NTC THERMISTOR 10K OHM 10% DISC
THERMISTOR NTC 10KOHM 3950K DISC
NTC THERMISTOR M891 /10 K/K 10 %
Thermistor Resistance technical notation: 10K Temperature range: -55 ... 125 °C Dimensions: ø 3.5 mm x 3.5 mm Thermal time constant: 12 s IEC-climate category: 55/125/21 Pitch: 2.5 mm Resistance @ 25°C: 10 kOhm W 25/100 value: 3950 K