Vishay NTCLE100E3503GB0
Thermistor NTC 50K Ohm 2% 2-Pin Radial 4190K -5 to -4.5 Bulk
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay NTCLE100E3503GB0.
Tendencia de 3 meses:
-56.21%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Epcos 47kOhms 450mW NTC Thermistor; 20s; 5.5 (Dia.) x 5mm
NTC Elements, Nominal Resistance=47kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±5%
Thermistor, Ntc, 4090K, 47 Kohm Rohs Compliant: Yes |Vishay NTCLE203E3473GB0
Descripciones
Descripciones de Vishay NTCLE100E3503GB0 suministradas por sus distribuidores.
NTC Cu 0.6 ld coded 50K 2% bulk e3
50K¦¸ ¡À2% 500mW ¡À1.5% 4190K 3.3mm*3mm*24mm
NTC Thermistor, 50000ohm, Through Hole Mount
THERMISTOR NTC 50KOHM 4190K BEAD
NTC THERMISTOR, 50K, RADIAL LEADED; Zero Power Resistance at 25°C: 50kohm; Product Range: NTCLE100E3 Series; Thermistor Mounting: Through Hole; Beta Value (K): 4190K; Thermistor Case Style: -; Thermistor Terminals: Radial Leaded
NTC THERMISTOR, 50K, RADIAL LEADED; Thermistor Type:Bead, Radial Leaded; Resistance (25°C):50kohm; Product Range:NTCLE100E3 Series; B-Constant:4190K; B-Constant Tolerance:± 1.5%; Probe Material:-; Lead Length:15mm; Qualification:- RoHS Compliant: Yes