Vishay MDP160322K0GD04
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.92W, 22000ohm, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount,...
Production
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
AvnetMDP160322K0GD040250
12h
Arrow ElectronicsMDP160322K0GD040250
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay MDP160322K0GD04.
IHS
Datasheet5 páginasHace 12 años
Newark
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
22 kΩ
22 kΩ
Mount
Through Hole
Case/Package
DIP
DIP
Number of Resistors
8
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.60
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Componentes relacionados
Resistor Thick Film Net 22k Ohm 2% 2.25 Watt ±100ppm °C Isolated 16-Pin DIP Pin Through Hole
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
Res Thick Film NET 20K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.92W, 20000ohm, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8525
Resistor Network,Thick Film,22Kohms,50Wv,2+/-% Tol,100Ppm-Tc,4424-Case
16-SOIC (0.220 5.59mm Width) ARRAY/NETWORK RESISTOR SOMC 0.440Lx0.220W 11.18mmx5.59mm 1.28W 20kOhm ±100ppm/C
Descripciones
Descripciones de Vishay MDP160322K0GD04 suministradas por sus distribuidores.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.92W, 22000ohm, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8525
RESISTOR, ISO RES N/W, 8, 22KOHM, 2%, DIP
22K OHM 16 PIN 2% M-DIP
MDP16-03 22K 2% D04
RESISTOR, ISO RES N/W, 8, 22KOHM, 2%, DI; RESISTOR, ISO RES N/W, 8, 22KOHM, 2%, DIP; Resistance:22kohm; Resistance Tolerance:± 2%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:100V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; No. of Elements:8; Resistor Case Style:DIP; Filter Terminals:DIP