Vishay MBB02070D7509DC100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 75ohm, 350V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Precio y existencias
DistributorSKUMinPkg
NewarkMBB02070D7509DC10001K
AvnetMBB02070D7509DC10001K
4h
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay MBB02070D7509DC100.
IHS
Datasheet15 páginasHace 7 años
Cadena de suministros
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2013-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupMFP-25BRD52-75R
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 75ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 0204
TE ConnectivityCFR16J75R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 75ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 75ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 75ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Vishay MBB02070D7509DC100 suministradas por sus distribuidores.
Res Metal Film 75Ohm 0.5% 2/5W ±25ppm/K Conformal Axial Box
Res Thin Film 75 Ohm 0.5% 0.4W ±25ppm/C Conformal Coated AXL Medical Ammo
RES 75 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
MBB/SMA 0207-25 0.5% C1 75R