Vishay CW02B25R00JE12HE
Wirewound Resistors, High Energy, Silicone Coated, Axial Lead
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay CW02B25R00JE12HE.
element14 APAC
Datasheet3 páginasHace 9 años
Datasheet6 páginasHace 10 años
Farnell
Componentes relacionados
Ohmite23J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 3W
Ohmite23J25R
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 25ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 11.1803V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J25RE
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 25Ohm 5W
Res Wirewound 25 Ohm 5% 2W ±300ppm/°C Conformal Hi Temp Sil AXL Thru-Hole T/R
Stackpole ElectronicsCB5JB25R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Vishay CW02B25R00JE12HE suministradas por sus distribuidores.
RES 25 OHM 3.75W 5% AXIAL
CW-2B-HE 25 5% E12 e3
RESISTOR, WIREWOUND, 25R, 5%, AXIAL; Resistance:25ohm; Product Range:CW High Energy Series; Power Rating:3.75W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case / Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound RoHS Compliant: Yes