Vishay CRCW2512100RFKEHHP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 100ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay CRCW2512100RFKEHHP.
Upverter
Datasheet10 páginasHace 8 años
X-ON
Arrow Electronics
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
EE Concierge
Stock
4,000
Authorized Distributors
4
Resistance
100 Ω
100 Ω
100 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1.5 W
1.5 W
1.5 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadena de suministros
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ-1TNF1000U
Res Thick Film 2512 100 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity2-2176070-5
2W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity2-2176070-5
Yageo GroupRC2512JK-07100RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-07100RL
Res Thick Film 2512 100 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJU1TF1000U
Descripciones
Descripciones de Vishay CRCW2512100RFKEHHP suministradas por sus distribuidores.
RES SMD 100 OHM 1% 1.5W 2512