Vishay ALSR013R000JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3ohm, 1.7321V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay ALSR013R000JE12.
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
Ohmite23J3R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J3R0E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J3R0E
20 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 10W
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 3Ohm 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 3ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Vishay ALSR013R000JE12 suministradas por sus distribuidores.
RES WIREWOUND 3 OHM 1W +/-5% SILICONE AXIAL
ALSR01 3 5% E12 e3