TE Connectivity RN216-1.5-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 10mH 148mOhm Vertical Choke
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RN216-1.5-02-10M.
Tendencia de 3 meses:
-100%
Cadena de suministros
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityRN116-1.5-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.5A 0.148Ohm DCR Thru-Hole
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
TE ConnectivityRN214-1.5-02-6M8
Common Mode Chokes / Filters 1.5A 6.8mH 123mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN114-1.5-02-6M8
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.5A 6.8MH 123MOHM HORIZONTAL RN SERIES
ACM Series 0805 90 Ohm 400 mA 190 mOhm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Wurth Elektronik744230900
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CNSW LNFLTR0603 90OHM 100MHZ 550MA
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RN216-1.5-02-10M suministradas por sus distribuidores.
Choke, Common Mode, 10 mH, 1.5 A
RN216 COMMON MODE CHOKE 300VAC
COMM MODE CHOKE DUAL 10000UH 1.5A TH-HOLE
Single Phase EMI Filter, 300V, 50/60HzHz
RN216-1.5-02-10M, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Filter, Common Mode, 10Mh, 1.5A, Rad; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN216-1.5-02-10M
RN216-1.5-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1.5 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1.5 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN216-1.5-02-10M | Internal Number: 815804-SF | TE Connectivity | Schaffner