TE Connectivity CRGH2512J18R
Res Thick Film 2512 18 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity CRGH2512J18R.
IHS
Datasheet4 páginasHace 2 años
Master Electronics
Newark
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
Yageo GroupRC2512JK-0718RL
Res, 18R, 5%, 1W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2512JK-0718RL
TE Connectivity352218RJT
Res Thick Film 2512 18 Ohm 5% 3W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRGH2512J18R
Yageo GroupRC2512JK-7W18RL
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 18 Ω, 2 W, ±5 %, RC2512JK-7W18RL
TE Connectivity1-1622820-3
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 18Ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200, 200Ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TYJ180U
Res Thick Film 2512 18 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity CRGH2512J18R suministradas por sus distribuidores.
Res Thick Film 2512 18 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 18ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 18R 2W
Res, 18R, 2W, 5%, 2512, Thick Film; Resistance:18Ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:2W; Resistor Case / Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:thick Film; Resistor Type:high Power; Product Range:crgh Series Rohs Compliant: Yes
CRGH2512 5% 18R 2W Resistance Value: 18 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 18 Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J18R | Internal Number: 3-1879501-1 | TE Connectivity | NEOHM