TE Connectivity ANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity ANT-2.4-OC-LG-SMA.
Datasheet3 páginasHace 2 años
Technical Drawing1 páginasHace 3 años
Master Electronics
Component Distributors Inc.
DComponents
Factory Futures
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+35.09%
Cadena de suministros
Introduction Date2023-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Componentes relacionados
TE ConnectivityANT-2.4-CW-RCT-RP
2.4GHz RCT Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-CW-CT-SMA
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2300MHz Min, 2600MHz Max
TE ConnectivityANT-2.4-CW-HW-SMA
2.4GHz HW Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, SMA Connector
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1010
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity ANT-2.4-OC-LG-SMA suministradas por sus distribuidores.
Antenna Whip 2.4GHz Tilt Swivel SMA
2 2.4GHz 160MHz 193.5mm*10mm*193.5mm
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Antenna Whip 2.4GHz Tilt Swivel SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Zigbee ISM Bluetooth Communication Protocol: Bluetooth ISM Zigbee Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Zigbee Bluetooth | Antenna | Part Number: ANT-2.4-OC-LG-SMA | Internal Number: L9000092-01 | TE Connectivity |