TE Connectivity A4TP15W04
Toggle Switch, 4PDT, On-off-on, 20A, 30VDC, Wire Terminal, Panel Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity A4TP15W04.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Master Electronics
Newark
Sager Electronics
TE Connectivity
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2014-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Componentes relacionados
TE Connectivity / AMP8-6437630-1
Switch Toggle ON ON 4PDT Round Lever Quick Conn 20A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads Bulk
TE ConnectivityA4TK15W04
Switch Toggle ON OFF 4PST Round Lever Quick Conn 20A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads Bulk
TE ConnectivityA4TP15W04
Carling TechnologiesIL251-73
Switch Toggle ON None ON 4PDT Bat Toggle Quick Conn 15A 250VAC Panel Mount with Threads
C&K Components7415T1Z3QE
Switch Toggle Mom ON Mom 4PDT Round Toggle Quick Conn 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
C&K Components7403SYZ3QE
Switch Toggle ON OFF ON 4PDT Round Toggle Quick Conn 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity A4TP15W04 suministradas por sus distribuidores.
Switch Toggle ON OFF ON 4PDT Round Toggle Quick Conn 20A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads Bulk