TE Connectivity 352191RFT
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity 352191RFT.
Electro Sonic
Datasheet7 páginasHace 6 años
TE Connectivity
Master Electronics
element14 APAC
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-66.04%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
SímboloFootprint
Descargar
TraceParts
3DDescargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ-1TNF91R0U
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0791RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 91Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-U1TF91R0U
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity352191RFT
Yageo GroupAC2512FK-0791RL
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity2-2176070-5
2W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity 352191RFT suministradas por sus distribuidores.
Res High Power Thick Film 2512 91 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
RESISTOR, THICK FILM, RES 91 OHMS, PWR-RTG 2 W, TOL 1%,SMT,2512,TCR 100 PPM/DEGC, TR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 91ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
3521 Series 2512 91 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Surface Mount Power Resistor
RES, 91R, 1%, 2W, 2512, THICK FILM; Resistance:91ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:2W; Resistor Case / Package:2512 ^6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:3521 S
RES, 91R, 1%, 2W, 2512; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 91ohm; Product Range: 3521 Series; Voltage Rating: 250V; Resistor Element Material: -; P; Available until stocks are exhausted Alternative available
3521 91R 1% 2W Resistance Value: 91 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Smd Power Resistor: 2 Watt & 3521 Series | 91 Ω Thick Film Power Resistor 1 % | Part Number: 352191RFT | Internal Number: 2-2176070-4 | TE Connectivity | CGS