TE Connectivity / DEUTSCH YACT26JD18BNV00100
Circular Housing MIL-DTL-38999 Plug 18 Position Socket Contact Cable Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
TE Connectivity
Datasheet6 páginasHace 10 años
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Gender
Female
Female
Number of Positions
18
Mount
Panel
Cable
Termination
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Contact Plating
Gold
Voltage Rating
850 V
Current Rating
7.5 A
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2016-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity / DEUTSCH YACT26JD18BNV00100 suministradas por sus distribuidores.